Identyfikacja wizualna

Tworzenie marki to coś więcej niż tylko stworzenie projektu logo.
Branding polega na dostaniu się pod powierzchnię rzeczy. To znalezienie tych aspektów Twojej firmy, które są najsilniejszymi atutami i nadanie im wagi w komunikacji.

Co definiuje identyfikację wizualną?

Branding z wyczuciem biznesowym

Tworzenie marki to coś więcej niż tylko stworzenie projektu logo. Branding polega na dostaniu się pod powierzchnię rzeczy. To znalezienie tych aspektów Twojej firmy, które są najsilniejszymi atutami i nadanie im wagi w komunikacji poprzez stworzenie jasnego i spójnego przekazu wizualnego, do którego będą odnosić się Twoi klienci. Możemy zapewnić działające na wyobraźnię, kreatywne rozwiązania brandingowe i rebrandingowe dla naszych klientów.

Tożsamość wizualna

Wygląd i styl systemu identyfikacji marki jest znany jako jego tożsamość wizualna. Powinieneś być w stanie złapać dowolny materiał związany z marką, zakryć logo i nadal mieć poczucie marki stojącej za komunikacją. Umiejętność tworzenia identyfikacji wizualnej sprowadza się do wyselekcjonowania zestawu składników, które po zmieszaniu tworzą sugestywny i zapadający w pamięć system. Nasze projekty opierają się na wątkach koncepcyjnych, które łączą urządzenia graficzne i obrazy, aby wyrazić wizualną reprezentację historii marki. A także po prostu świetnie wyglądają.

Projektowanie doświadczeń

Marki w naszych współczesnych czasach muszą działać poza swoim dwuwymiarowym pochodzeniem. Projektowanie doświadczeń to proces projektowania środowiska wokół doświadczenia użytkownika. Można to zastosować zarówno do świata fizycznego, jak i do świata online. Odbiór marki musi być całościowy, dlatego wszystkie elementy powinny się zgrywać. Bierzemy odpowiedzialność za to, że stworzona przez nas identyfikacja wizualna wywoła pozytywne doświadczenia u klientów, co przełoży się na efekty biznesowe.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl