Development

Wiemy, jak sprawić, by panele administracyjne działały z Tobą, a nie przeciwko Tobie.
Użyteczność i funkcjonalność to kluczowe składniki każdego dobrego CMS. Współpracujemy z Tobą, aby opracować system, z którego będziesz mógł korzystać wygodnie, z wyrafinowaniem, aby zrobić wszystko, czego potrzebujesz – i nie tylko!

Szkic do konsultacji

Rozwój e-commerce, aplikacje natywne, nowoczesne strony internetowe. Nasi twórcy lubią tworzyć innowacyjne rozwiązania internetowe, które rozszerzają Twój model biznesowy.

Tworzymy funkcjonalne strony internetowe i aplikacje, które są zoptymalizowane pod kątem wydajności i użyteczności. Dzięki ponad doświadczeniu w branży i nastawieniu na wyjątkowe produkty, nasi programiści mogą zbudować wszystko, czego potrzebujesz.

W dzisiejszym świecie mobile first, przy ponad 50% zapytań wyszukiwanych z urządzeń mobilnych, wybór agencji, która koncentruje się na tworzeniu witryn internetowych, które działają równie dobrze na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych, nigdy nie był ważniejszy. Nasz każdy projekt unikalny projekt jest oparty na tej metodologii i zapewni Ci platformę, dzięki której możesz się rozwijać i ewoluować w mobilnym świecie.

Rozwiązania dopasowane
do rozwoju Twojej firmy

CMS, który działa dla Ciebie…

… nie na odwrót. Wiemy, jak sprawić, by panele administracyjne działały z Tobą, a nie przeciwko Tobie. Użyteczność i funkcjonalność to kluczowe składniki każdego dobrego CMS. Współpracujemy z Tobą, aby opracować system, z którego będziesz mógł korzystać wygodnie, z wyrafinowaniem, aby zrobić wszystko, czego potrzebujesz – i nie tylko! Dbaj o aktualność treści, planuj posty, przesyłaj e-booki do pobrania – ułatwiamy Ci zarządzanie treścią. Koniec z czekaniem, aż programiści dodadzą coś na stronę. Zapewniamy także opiekę nad gotowymi projektami i ich dalszy rozwój.

Gladness to agencja zajmująca się tworzeniem stron internetowych z bogatym doświadczeniem w zakresie spełniania różnorodnych wymagań, od standardowego systemu CMS, przez proste witryny, po niestandardowe tworzenie złożonych portali internetowych i aplikacji bazodanowych. Możemy dla ciebie przygotować rozwiązanie oparte na jednej z popularnych platform lub zaprojektować całkiem nowe. Zajmujemy się również rozwojem mniej znanych systemów.

WordPress

To popularna platforma nie bez powodu: jest przyjazna dla użytkownika, funkcjonalna i ma wiele istniejących wtyczek. Nasi programiści stworzyli wiele witryn internetowych za pomocą WordPress i zbudują Twoją witrynę tak, jak chcesz.

Magento

Pomożemy Ci sprzedawać więcej. Nasi programiści są ekspertami w Magento, pierwszej na świecie platformie handlowej. Tworzymy zaawansowane funkcje i wtyczki, które sprawiają, że wszystko jest możliwe. Zostań liderem na rynku online.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl