Projektowanie aplikacji

Urządzenia mobilne zdążyły już wysunąć się na prowadzenie nad komputerami stacjonarnymi.
W obecnych warunkach rynkowych aplikacja mobilna jest niezbędna dla firm i startupów.

Sprawdzone aplikacje mobilne

Pomożemy Ci zbudować aplikację na wybrane przez Ciebie platformy, które dotrą do docelowych odbiorców i zwiększą przychody. Postępujemy zgodnie ze znormalizowanym procesem tworzenia aplikacji mobilnych, aby tworzyć funkcjonalne i innowacyjne aplikacje natywne na telefony komórkowe i tablety.

Masz pomysł na aplikację, ale nie masz zaplecza technicznego, by wiedzieć, czy można ją w ogóle zrealizować i jak ją zbudować. Przygotujemy ją dla ciebie, zaczynając od analizy biznesowej, prototypowania i projektowania, po wybór najlepszej technologii w zoptymalizowanej strukturze, aby szybko dostarczyć użyteczne rozwiązanie.

Jakie są podstawowe
zalety aplikacji?

Wyższa wydajność

Ponieważ usługa tworzenia aplikacji natywnych zapewnia produkt specjalnie dla określonego systemu operacyjnego, sprawia, że ​​działanie aplikacji jest szybsze i inteligentniejsze. Ten czynnik ma kluczowe znaczenie dla aplikacji z dużą ilością danych.

Lepszy UX

Zarówno systemy operacyjne iOS, jak i Android mają swoje indywidualne specyfikacje i funkcje, do których przyzwyczaił się użytkownik. Tworzenie aplikacji hybrydowych nie może zapewnić dobrego projektu UX / UI dla każdego systemu operacyjnego w tym samym czasie. Oznacza to, że bez natywnej aplikacji dla każdej grupy użytkowników możesz stracić jednego z nich.

Wykorzystanie funkcji urządzeń

Natywna aplikacja mobilna zapewnia lepszy dostęp do wbudowanych funkcji smartfonów, takich jak aparat, GPS, akcelerometr, mikrofon, kalendarz itp. Posiadanie aplikacji wieloplatformowej zapewnia jedynie ograniczony dostęp do wszystkich tych usług. Czy możesz sobie wyobrazić aplikację, która może zaimponować użytkownikowi bez tych wszystkich funkcji?

Lepsza personalizacja

Aplikacje mobilne pozwalają Twoim klientom określić swoje preferencje, które skierują ich do usług lub odpowiedzi, których potrzebują. Nasze usługi z zakresu programowania mobilnego pomagają dostosować aplikacje, abyś mógł śledzić działania klientów i użytkowników od samego końca.

Powiadomienia

Ponieważ firmy zrozumiały, jak ważne jest informowanie swoich klientów, gdy tylko zostaną wprowadzone ulepszenia, aplikacje mobilne mogą być teraz wykorzystywane jako środek podnoszenia świadomości marki, przez pokazywanie nowych promocji czy produktów.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl