Projektowanie sklepów internetowych

Witryna e-commerce jest podstawą Twojej działalności w zakresie handlu online.
Tworzenie spersonalizowanych doświadczeń jest kluczem do zdobycia powracających klientów. Dzięki odpowiednim produktom i wygodnej w obsłudze witrynie Twoi potencjalni klienci mają powód, by się tu zatrzymać – i wracać po więcej.

Witryna e-commerce
z jednym prostym celem

Konwersja. Chcesz, aby Twoja witryna e-commerce sprzedawała.

Jesteśmy tutaj, aby to się stało. Nawet najmniejsza wada w interfejsie użytkownika lub nieco błędne umieszczenie wezwania do działania może wysłać pieniądze do konkurenta zamiast na Twoje konto bankowe.

Wiemy, że stawka jest wysoka. Dlatego służymy swoim doświadczeniem w projektowaniu doświadczeń zakupowych, responsywnych sklepów internetowych z designem opartym o UX, prowadzących do konwersji.

Poznaj najważniejsze
wartości ecommerce

Projekty, które zmieniają przeglądających w kupujących

Witryna e-commerce jest podstawą Twojej działalności w zakresie handlu online. Tworzenie spersonalizowanych doświadczeń jest kluczem do zdobycia powracających klientów. Dzięki odpowiednim produktom i wygodnej w obsłudze witrynie Twoi potencjalni klienci mają powód, by się tu zatrzymać – i wracać po więcej. A dzięki stronie internetowej dostosowanej do potrzeb odbiorców możesz zoptymalizować UX, niezależnie od tego, czy potencjalni klienci przeglądają ją na komputerze czy na smartfonie. Projektując bogate doświadczenia e-commerce, możesz zwiększyć liczbę konwersji, zaangażować klientów i budować wartość marki. Odkryj usługi tworzenia witryn internetowych dla handlu elektronicznego, które odpowiadają Twoim potrzebom i celom.

Potrzebujesz projektu internetowego, który będzie pasował do dzisiejszego konsumenta. Uzyskaj witrynę, która wyświetla się poprawnie na każdym urządzeniu, z którego korzystają Twoi klienci. Smartfony, komputery stacjonarne i wszystko pomiędzy – tworzymy łatwe w obsłudze strony internetowe, które wszędzie dobrze wyglądają.

Zaczynamy od zrozumienia Twoich celów biznesowych. Następnie dostosowujemy wymagania projektu do Twoich priorytetów. Aby zmaksymalizować sprzedaż, wykorzystujemy psychologię projektowania, aby zainspirować Twoich klientów do podejmowania działań, na których Ci zależy. Następnie zapewniamy ciągłe aktualizacje, aby Twoje witryna rozwijała się i była pełna życia.

Spójny projekt i podejście rynkowe

W świecie projektowania stron internetowych e-commerce pierwsze wrażenia mają znaczenie. Dlatego stawiamy na dobry i jednocześnie responsywny design. Nasz zespół projektuje witryny e-commerce w celu zwiększenia funkcjonalności i wygody użytkowników. Nie traktujemy projektu Twojej witryny jako samodzielnego elementu Twojej strategii – sprawiamy, że każda część Twojego planu marketingowego tworzy spójną całość.

Dopracowana integracja

Sklep internetowy to nie tylko dobry projekt witryny. Poza przyciągającym wzrok designem istotna jest także integracja z oprogramowaniem do sprzedaży internetowej. Bezproblemowa integracja wszystkich systemów wymaga posiadania odpowiednich możliwości logistycznych, aby uniknąć blokad i innych nieprzewidzianych wyzwań. Od systemu zarządzania zapasami po oprogramowanie do fakturowania – upewnimy się, że wszystko jest odpowiednio zintegrowane, aby Twoja firma mogła się rozwijać.

Wyróżnimy Twoją witrynę internetową, umożliwiając klientom łatwy dostęp do tego, czego potrzebują. Bez względu na branżę mamy know-how do tworzenia witryn, które angażują docelowych odbiorców. A nasze innowacyjne rozwiązania działają na różnych platformach programistycznych e-commerce.

Jako agencja zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, dbamy o pozytywne doświadczenia użytkownika i korzystamy z rozwiązań technicznych, które na to wpływają. Nasza strategia opiera się na długofalowym działaniu i uzyskiwaniu wyników, a nie tylko na uruchomieniu witryny, która wygląda atrakcyjnie wizualnie, ale nie została stworzona do konwersji i zwiększenia komercyjnego sukcesu Twojej firmy.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl