PWA

Szybsza wydajność i lepsze wrażenia za każdym razem.
Zasadniczo PWA to witryny internetowe utworzone przy użyciu dzisiejszych zaawansowanych technologicznie przeglądarek, które wyglądają i działają jak aplikacje mobilne.

Rosnąca popularność progresywnych aplikacji internetowych

jest w dużej mierze napędzana przez ograniczenia, z którymi borykają się programiści podczas projektowania aplikacji na urządzenia mobilne.

Witryny mobilne są szybkie i intuicyjne, ale zwykle są niestabilne i podatne na awarie, jeśli chodzi o zapewnianie użytkownikom lepszych wrażeń. Z drugiej strony aplikacje natywne zapewniają najbardziej dynamiczne wrażenia, ale nie są kompatybilne z wieloma urządzeniami. Wnioski z tych niedociągnięć to najnowsze rozwiązanie mobilne: Progressive Web Apps (PWA).

PWA łączą to, co najlepsze w świecie aplikacji mobilnych i natywnych, aby dostarczać niezwykle szybkie, niezawodne i angażujące aplikacje.

PWA zapewniają również bogate doświadczenia offline – dzięki odpowiednim rozwiązaniom ładują się natychmiast nawet w obszarach o słabej łączności. Funkcja buforowania wstępnego zapewnia ciągłą aktualizację tych aplikacji.

Jakie są zalety progresywnych
aplikacji internetowych dla firm?

Automatycznie trafisz do strefy niższej konkurencji

Tworząc aplikację mobilną dla swojego biznesu, zaczynasz walkę z dwoma milionami aplikacji stworzonych już dla iOS i Android. PWA online obsługuje możliwość nawigowania po wynikach wyszukiwania lub stronach sieci społecznościowych. Szanse na bycie zauważonym znacząco rosną.

Większe zaangażowanie użytkowników

Dzięki naszym progresywnym rozwiązaniom w zakresie aplikacji internetowych możesz zaoferować swoim użytkownikom pełnoekranowe wrażenia i zwiększyć ich zaangażowanie.

Progresywna aplikacja internetowa działa
na dowolnej platformie w trybie offline i online

Nie musisz już inwestować w tworzenie rozwiązań dla każdej platformy osobno, ponieważ rozwiązanie jest identyczne dla wszystkich systemów operacyjnych. Dla biznesu jest to nie tylko ekonomiczne, ale także sposób na uzyskanie jak najszerszego zasięgu użytkowników, niezależnie od używanych urządzeń.

To rozwiązanie odpowiednie dla każdego rodzaju działalności

Wcześniej analitycy zazwyczaj przeprowadzali dogłębne badanie potrzeby stworzenia aplikacji mobilnej i na jakiej platformie trzeba się skupić. Teraz wszystko stało się łatwiejsze. Progresywne rozwiązania działają niezależnie od platformy, szybkości Internetu użytkownika, używanego urządzenia. Również nisza, w której działa biznes, nie jest tak ważna. Progresywne aplikacje internetowe mogą być równie skutecznie wdrażane, jak dla handlu detalicznego, zasobów medialnych, sieci społecznościowych i rozrywki.

Główną zaletą PWA jest interfejs użytkownika aplikacji natywnej dostępny w przeglądarce. Zmniejsza również czas i pieniądze poświęcone na rozwój, ponieważ ten sam kod działa na wszystkich platformach i urządzeniach. PWA umożliwia korzystanie z wyszukiwarki Google i działa w trybie offline lub przy słabym połączeniu sieciowym.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl