UI/UX

Twoja witryna internetowa jest punktem kontaktu z klientem lub bazą użytkowników.
W związku z tym ważne opracowanie strategii, która ułatwi klientowi korzystanie ze strony, aby spełniała ona założone cele. Temu właśnie służy projektowanie UX, czyli doświadczenia użytkownika oraz podróży klienta.

Projektujemy i wdrażamy
widoki użyteczne

Jako agencja zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, dbamy o pozytywne doświadczenia użytkownika i korzystamy z rozwiązań technicznych, które na to wpływają.

Nasza strategia opiera się na długofalowym działaniu i uzyskiwaniu wyników, a nie tylko na uruchomieniu witryny, która wygląda atrakcyjnie wizualnie, ale nie została stworzona do konwersji i zwiększenia komercyjnego sukcesu Twojej firmy.

Na co zwracamy uwagę projektując widoki?

Analizujemy dane, opracowujemy lub integrujemy kluczowe persony

w celu testowania i budowania prototypów idealnego doświadczenia, obejmującego ścieżkę użytkownika, interakcje i użyteczność, aby zapewnić odwiedzającym płynną stronę, na której łatwo znajdą poszukiwane usługi czy informacje.

Nasz proces przekładania skutecznej strategii obsługi użytkowników na funkcjonalny i estetyczny efekt opiera się na współpracy.

Jesteś zaangażowany od początku projektu do fazy tworzenia i rozwoju, aby mieć pewność, że rozumiemy cele Twojej witryny, wizję Twojej firmy i jesteśmy zadowoleni z każdego etapu projektowania, zanim przejdziemy do następnego.

Eliminuje to ryzyko uruchomienia witryny internetowej, która nie będzie działać dla docelowego użytkownika. Dzięki współpracy z nami zyskasz stronę prowadzącą gładko odwiedzające osoby do określonego celu. Pomożemy też rozwijać Twoją stronę wraz ze wzrostem Twojego biznesu.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl