Wizualizacja danych

Przekształć analizę danych w inteligencję marketingową
Wizualizacje danych, które wspomagają podejmowanie decyzji. Jeśli Twój zespół spędza więcej czasu na przygotowywaniu raportów niż na ich analizowaniu, musisz przemyśleć swoje podejście do raportowania.

Dane, które opowiadają historie

Zbyt wiele marek pracuje z nieefektywnymi pulpitami nawigacyjnymi i strukturami raportowania, które są bardziej skomplikowane niż pomocne.

Jeśli chcesz, aby raportowanie miało wpływ na Twoją firmę, musisz skoncentrować swoje wysiłki na tworzeniu raportów, które wykraczają poza surowe dane. Świetne raporty identyfikują spostrzeżenia i trendy, które Twój zespół musi znać, aby poprawić skuteczność kampanii i zachęcić klientów do działania.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami w celu zdefiniowania i wdrożenia strategii raportowania i wizualizacji danych, które przekształcają ich surowe dane w przyciągające wzrok, przyjazne dla użytkownika raporty, prezentacje i tablice.

Od danych zaczyna się wszystko…

Przejrzystość potrzebna do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych

Zapewniając kompleksowe usługi w zakresie analizy i wizualizacji danych, pomagamy markom w wyłuszczeniu konkretnych danych, które mają największy wpływ na ich wynik finansowy. Następnie przystępujemy do pracy nad tworzeniem niestandardowych raportów, które zapewniają naszym zespołom łatwy wgląd i przejrzystość niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych.

Niestandardowe dashboardy

Zbudujemy niestandardowe dashboardy, które wizualizują wskaźniki KPI i są zgodne ze standardami marki i potrzebami w zakresie dostępności danych.

Integracja danych

Kokpit managerski jest tak skuteczny, jak dane, które przedstawia. Skonfigurujemy niezbędne rozwiązania techniczne na zapleczu, aby wypełnić nowy pulpit czystymi, dokładnymi danymi, których potrzebuje Twój zespół do odniesienia sukcesu.

Statystyki i rekomendacje

Gdy dane zaczną napływać, nasi analitycy danych mogą zagłębić się i dostarczyć Twojemu zespołowi odpowiednich spostrzeżeń. Podzielimy się również naszymi zaleceniami, jak przekształcić wyniki danych w działania przynoszące zysk. Pomagamy zauważyć istotne informacje, które mogły umykać Twojemu zespołowi.

Szkolenia i ciągłe doradztwo

Zapewnimy solidne sesje szkoleniowe, aby Twój zespół mógł czuć się pewnie, wykorzystując nowe pulpity nawigacyjne do zaspokajania potrzeb biznesowych. Będziemy również dostarczać bieżące wskazówki i zalecenia dotyczące ulepszania paneli informacyjnych w miarę upływu czasu.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl