Marketing automation

Automatyzacja marketingu oferuje Twojej firmie możliwość
zaoszczędzenia czasu i pieniędzy, poprawiając ogólną wydajność firmy.

Marketing automation służy do automatyzacji niezbędnych czynności i procesów w cyfrowym świecie. Jest to komunikacja oparta na zebranych danych, jakości kontaktu i danych z analizy rynku.

Wszystko po to, by analizować interakcje, przekształcać użytkowników w nowych klientów, optymalizować produktywność pracy.

Automatyzacja działań
kluczem do sukcesu

Cyfrowe procesy marketingowe przeniosły się od planu, w którym wszystko było założone z góry, ale robione ręcznie, do ciągle zmieniających się podejść, aby zapewniać najlepiej dostosowane doświadczenia.Tak może wyglądać Twoja kampania marketingowa, nawet od jutra.

Dlatego potrzebujesz eksperta, który pomoże Ci osiągnąć jak najwięcej z marketing automation.

Skorzystaj z możliwości
marketing automation

Marketing automation to rozwiązanie dla firm każdej wielkości

Marketing automation to doskonałe narzędzie dla firm różnych wielkości, a w szczególności – małych i średnich, które pozwala im nadążyć i pozostać konkurencyjnymi. Ponieważ jest on już tańszy niż wcześniej, mniejsze firmy, o ograniczonym budżecie, mogą teraz z niego skorzystać. W ten sposób również mogą doświadczyć tego, co wcześniej wdrazały do swojej strategii marketingowe tylko duże marki.

Przyjęcie idei automatyzacji marketingu to nie tylko odciążenie siebie lub zespołu marketingowego w powtarzalnych zadaniach. Został zaprojektowany jako narzędzie optymalizacyjne, dzięki czemu prawie wszystko w Twojej firmie zostanie zoptymalizowane. Począwszy od doświadczeń klientów, a skończywszy na dostosowywaniu kampanii marketingowych, aby zapewnić lepsze wyniki.

Oszczędza czas

W biznesie im więcej czasu oszczędzasz, tym więcej pieniędzy możesz zatrzymać. Jeśli zdecydujesz się na automatyzację marketingu, możesz zaplanować swoje kampanie z wyprzedzeniem. Oznacza to, że możesz to zrobić, powiedzmy, raz w tygodniu, a masz przygotowany plan na kolejny okres. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na inne niezbędne czynności dla swojej firmy.

Jest bardziej spersonalizowany

Oprogramowanie do automatyzacji marketingu ma funkcję personalizacji. Oznacza to, że nie musisz po prostu wysyłać losowych kampanii marketingowych, czy robić tak zwanego cold mailingu. Możesz wybrać grupę docelową, do której chcesz dotrzeć, a także zaplanować różne kampanie marketingowe dla różnych celów.

Ponieważ możesz wybrać odbiorców docelowych, oznacza to, że będziesz mieć większe szanse na konwersję. Twoje kampanie będą widoczne dla tych, którzy są już zainteresowani Twoimi produktami lub usługami, więc sprzyja budowaniu więzi z marką.

Umożliwia zarządzanie kampanią

Posiadanie oprogramowania do automatyzacji marketingu pozwoli Ci wybrać preferowany kanał marketingowy. Możesz wysyłać wiadomości e-mail do docelowych odbiorców, a nawet prowadzić marketing w mediach społecznościowych w jednym miejscu. Najlepsze w automatyzacji marketingu jest to, że wystarczy wybrać platformę marketingową, z której chcesz skorzystać i zdecydować, do kogo chcesz dotrzeć.

Zwiększa zwrot z inwestycji

Jeśli chcesz zwiększyć zwrot z inwestycji, automatyzacja marketingu jest najlepszym narzędziem marketingowym, jakie możesz mieć. Świetnie sprawdza się również, jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność lub skupiasz się na zwiększeniu liczby konwersji. To oprogramowanie zwiększy Twoją sprzedaż i zapewni wczesny zwrot z inwestycji, co jest lepsze niż długie czekanie.

Tak czy inaczej, będziesz potrzebować tego oprogramowania, jeśli chcesz zarabiać na swojej firmie i ją rozwijać. Im większy ruch możesz pozyskać, tym większe szanse na przekształcenie go w sprzedaż. Dlatego jest to jedno z najbardziej poszukiwanych narzędzi marketingowych, ponieważ ma ogromny wpływa na rozwój marki.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl