SEO/Pozycjonowanie

Chcesz, aby Twoja witryna przyciągała odpowiednich
potencjalnych klientów za pośrednictwem wyszukiwarek.

Potrzeba zwiększania widoczności jest oczywista. Zajmujemy się optymalizacją pod kątem wyszukiwarek, dając Ci pewność, że Twoje treści zostaną znalezione przez świat.

Ponieważ technologia internetowa rozwija się bez ustanku, ważne jest, abyś mógł polegać na swoim zespole SEO, by mieć pewność, że strony internetowe będą dostępne, indeksowane i pozycjonowane. W każdym momencie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz audytu istniejącej witryny, czy planujesz migrację po przeprojektowaniu, nasz zespół jest tutaj, aby wszystko przebiegło bezproblemowo.

Podejmując decyzję, które witryny będą najbardziej widoczne, Google bierze pod uwagę ponad 200 różnych czynników

Techniczne SEO przygląda się podstawom, na których zbudowana jest Twoja witryna, może wpłynąć na Twoją pozycję w rankingu lub ją obniżyć. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele poprawek, które można wprowadzić, aby poprawić rankingi i zwiększyć ruch.

On-site SEO

Podczas gdy SEO techniczne jest praktyką wymaganą do uszeregowania witryny, SEO on-site odnosi się do czynników, które istnieją wyłącznie w witrynie lub na stronie internetowej. Pozycjonowanie na stronie zazwyczaj ma silną korelację z doświadczeniem użytkownika. Wyszukiwarki, zwłaszcza Google, używają algorytmów do oceny Twojej witryny i określania, czy jest ona zgodna z wytycznymi dotyczącymi najlepszego użytkowania.

User first

W większości przypadków w pozycjonowaniu witryn internetowych chodzi o to, aby Twoja witryna była przyjazna dla użytkownika. Będziemy poprawiać Twoje pozycjonowanie i rankingi, poprawiając wygodę użytkowników w Twojej witrynie – będzie prowadzić do większej sprzedaży i liczby potencjalnych klientów. Patrzymy na czynniki, które sprawiają, że zarówno wyszukiwarki, jak i prawdziwi ludzie są zadowoleni z Twojej witryny.

Treść jest królem…

…w nowoczesnym SEO, ale jeśli brakuje technicznych podstaw Twojej witryny, nigdy nie zobaczysz oczekiwanych wyników. Rozumiemy, jak ważne jest, aby inwestycje w marketing przyniosły zwrot. Dlatego upewniamy się, że podstawowa infrastruktura Twojej witryny daje maksymalną szansę na sukces.

Nasze techniczne usługi SEO pomagają zarówno potencjalnym klientom, jak i wyszukiwarkom efektywnie uzyskiwać dostęp do treści witryn i poruszać się po nich.

Sprawdzony partner w biznesie

Jesteśmy ekspertami optymalizacji wyszukiwania z wieloletnim doświadczeniem w pracy z szeroką gamą systemów zarządzania treścią, co oznacza, że ​​mamy wiedzę potrzebną do oceny hierarchii Twojej witryny pod kątem tego, gdzie można optymalizować, aby jak najlepiej wykorzystać kampanie SEO.

Ponieważ na rankingi wyszukiwarek wpływa wiele czynników, od architektury witryny po szybkość strony, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Wdrażamy najlepsze praktyki, żeby Twoja strona osiągnęła zaplanowane wyniki. Jeśli jesteś menedżerem ds. marketingu lub właścicielem witryny inwestującej w content marketing, nie pozostawiaj technicznych elementów SEO przypadkowi. Pozwól nam się tym zająć.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl