Social media

Możesz (lub nie) być zaskoczony, gdy dowiesz się,
że media społecznościowe to nie tylko udostępnianie filmów z kotami.

Mogą być również potężnym narzędziem marketingowym dla firm i marek.

Media społecznościowe ewoluowały od swoich skromnych początków i korzystają z nich ludzie ze wszystkich profili demograficznych z całego świata.

Wykorzystując platformy społecznościowe jako kanał marketingowy, uzyskujesz dostęp do wysoce ukierunkowanego zasobu, który umożliwia bezpośrednie uzyskanie wglądu i bezpośrednią komunikację z docelowymi odbiorcami.

Zwiększaj świadomość marki

Zwiększenie liczby obserwujących w mediach społecznościowych pomoże Ci zwiększyć ruch w Twojej witrynie, świadomość marki, a także polecenia. Nasze usługi w zakresie reklam w social media pomogą Ci zwiększyć liczbę obserwujących dzięki wysokiej jakości działaniom. Wdrożymy strategie, które przyciągną Twoich idealnych klientów, zbudowane wokół ich zainteresowań, problemów, emocji i zachowań.

Buduj prawdziwe relacje

Zwiększenie stałego zaangażowania odbiorców poprzez wartościowe treści i strategię pomoże Ci zbudować z nimi silną więź. To doprowadzi ich do najprawdopodobniej zakupu od Ciebie. Pomożemy Ci zwiększyć zaangażowanie (polubienia, komentarze itp.) W Twoich postach w mediach społecznościowych. Im bardziej zwiększasz zaangażowanie fanów, tym więcej kontaktujesz się z przyszłymi klientami, ponieważ tak działają algorytmy.

Zwiększ widoczność witryny (ruch i konwersje)

Napływ klientów i sprzedaż są bezpośrednio powiązane ze zwiększaniem ruchu w witrynie. Dlatego ta usługa najlepiej współpracuje z naszymi usługami reklamowymi w mediach społecznościowych, w których koncentrujemy się na tworzeniu kampanii reklamowych, które generują duży ruch w Twojej witrynie. Aby zwiększyć liczbę konwersji, możemy dodać retargetowanie reklam społecznościowych, aby pozostać w pamięci osób, które ostatnio odwiedzały witrynę, był zainteresowane produktem lub zostawiły coś w koszyku.

Wdrażając wysoce zoptymalizowane kampanie za pośrednictwem zaawansowanego Business Managera Facebooka i Instagrama, YouTube Advertising lub LInkedin Campaign Managera, zapewniamy, że Twoje reklamy są w pełni przetestowane pod kątem doskonałego wyświetlania, zoptymalizowane i udostępniane tylko w miejscach docelowych, w których najprawdopodobniej przyniosą wyniki i zrealizują założone cele.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl