Analiza konkurencji

Oferujesz swoim klientom najlepsze w swojej klasie produkty i usługi.
Ale czy skutecznie to komunikujesz?

Jak Twoja obecność marketingowa wypada na tle konkurencji?
Czy Twój głos w internecie wybija się ponad wszechobecny szum informacyjny?
Czy potrafisz sprzedać swój produkt/usługę lepiej niż konkurencja?

Jedynym sposobem uzyskania odpowiedzi na te ważne pytania jest poznanie, co robi Twoja konkurencja. Dzięki usłudze analizy konkurencji możesz dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się na Twoim rynku, co pomoże Ci w takich kwestiach, jak strategia i pozycjonowanie marki.

Chcesz być o krok przed konkurencją?

Analiza konkurencji jest istotnym elementem strategii biznesowej. Pozwala zdefiniować sposób, w jaki chcesz zająć pozycję na rynku, oraz zapobiegać, przewidywać lub reagować na ruchy konkurencji, które mogą warunkować lub wpływać na sukces Twojej firmy. Ostatecznie usługa analizy konkurencji jest cenną strategią wzmocnienia Twojego biznesu.

W Gladness rozumiemy, że masz obawy, które są specyficzne dla Twojej branży, marek, usług i produktów. Dostosowujemy nasze szczegółowe audyty do Twoich potrzeb, dokładnie przyglądając się aktualnym trendom, które mają wpływ na Twoją markę, aby uzyskać profesjonalne, uczciwe spostrzeżenia od ekspertów marketingowych na temat pozycji na rynku.

Nasze audyty opierają się na wszystkich dostępnych zasobach, od ankiet klientów po informacje o strategiach konkurencji. Najpierw identyfikujemy, kto stanowi Twoją główną konkurencję, bezpośrednio lub pośrednio. Następnie dopracowujemy szczegóły: który konkurent ma efektywny cyfrowy ślad? Z jakich innych mediów korzystają konkurenci? Które strategie działają, a które upadają?

Jako agencja zajmująca się marketingiem cyfrowym doskonale rozumiemy znaczenie czynników takich jak optymalizacja wyszukiwarek (SEO) i obecność w mediach społecznościowych. Nasza analiza obejmuje, kto aktualnie zajmuje najlepsze pozycje w rankingu wyszukiwanych haseł, które są najbardziej istotne dla Twojej branży. Zwracamy także uwagę, które platformy społecznościowe są najefektywniejsze dla realizacji Twoich działań.

Gdy mamy wszystkie potrzebne dane na wyciągnięcie ręki, możemy wspólnie zacząć opracowywać strategię, znajdując sposoby na wyróżnienie się i sprawienie, by Twój głos był słyszalny. Usługa analizy konkurencji może być kluczem do odblokowania potencjału Twojej marki poprzez poznanie tego, co zostało już zostało zrobione, co można poprawić i jak wyróżnić się w tłumie.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. - pt.: 08:00 - 17:00

T: (+48) 509 194 105
E: pawel@oskory.pl